
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.8045
$5.8045
10
$5.1091
$51.091
100
$4.064005
$406.4005
1000
$3.367332
$3367.332
2500
$3.135104
$7837.76
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15039 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 22 |
| Base Product Number | 015039 |