
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5625
$3.5625
10
$3.1369
$31.369
100
$2.495365
$249.5365
1000
$2.067618
$2067.618
2500
$1.925023
$4812.5575
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15020 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 6 |
| Base Product Number | 015020 |