
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.116
$3.116
10
$2.7436
$27.436
100
$2.18215
$218.215
1000
$1.808097
$1808.097
2500
$1.6834
$4208.5
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Premo-Flex 15020 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 6 |
| Base Product Number | 015020 |