
KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.292
$1.292
10
$1.08965
$10.8965
100
$0.978215
$97.8215
500
$0.800337
$400.1685
1000
$0.711408
$711.408
5000
$0.622488
$3112.44
10000
$0.591366
$5913.66
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 10 |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Mating Cycles | 5 |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 2.5A |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Series | 9159 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Housing Color | White |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Connector Type | Adapter, Bridge |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Style | Board to Board |
| Features | 1.60mm Thick PCB, Open Ended |
| Package | Bulk |