
APEM Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$30.4855
$30.4855
10
$27.7419
$277.419
25
$26.4518
$661.295
50
$24.67758
$1233.879
100
$23.70991
$2370.991
250
$22.097
$5524.25
请发送询价,我们将立即回复。
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | Environment Sealed |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC), 4A (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 6.50mm Dia |
| Circuit | DPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Rear |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 8000 |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | Voltage Reduction Lighting |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Silver |
| Base Product Number | 8642A |